Reclama Sa:Mp/Cs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samp.Logzone.Ro [0.3z] (0.3 Interest Gained Pentru Inceput)

Go down

Samp.Logzone.Ro [0.3z] (0.3 Interest Gained Pentru Inceput) Empty Samp.Logzone.Ro [0.3z] (0.3 Interest Gained Pentru Inceput)

Post by DoN_RAJ Mon Mar 31, 2014 11:22 am

HostName: LogZone [0.3z] (0.3 Interest Gained Pentru Inceput)
Address: samp.logzone.ro
Ip Address: 93.119.26.243:7777
Players: x / 100 Ping: 5  
Mode: LOGZONE ® GF
Map:  PROJECT-LOG
Site: www.logzone.ro  
STAFF Capabil,matur dispus sa ajute in rezolvarea oricarei problema,Ownerii dispusi la orice sugestii
Singurul server din Romania cu Dealer Ship propriu incluzand o parcare pe apa unde puteti gasii: barci,masini,elicoptere,scutere,motociclete si multe altele pe care le puteti privatiza  , toate eventurile functionabile , atat eventuri manuale cat si multe eventuri automate,cu mape noi de eventuri , multe alte noutati ce nu vedeti pe alte servere !
Spawn-urile Mafiilor modificate, Misiuni proprii , mape de event noi ...
Noi,ne-am gandit si la playerii incepatori si de aceea am modificat si Interest Gained-u` de inceput va fi de 0.3 , pe majoritatea serverelor fiind 0.1
Tombole organizate saptamanal pentru a va putea creea toate conditiile ambiante pe serverul nostru.
Si multe altele , pe care doar intrand la noi ve-ti putea descoperii !
Biz-uri noi , si vom adauga pe parcurs din ce in ce mai mult!
Va asteptam pe server sa va distrati alaturi de noi.  Cheama-ti prietenii/colegii/rudele sa joace la noi pe server.

DoN_RAJ

Posts : 18
Join date : 2014-02-13

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum